ח-500 בחולון

איחוד וחלוקה מחדש בתכנית ח-500

  • שלח התראות על כתבות חדשות
למה להצטרף להסכם שיתוף

איחוד וחלוקה מחדש – הסכמי שיתוף בתכנית ח-500 מערב חולון

מערב חולון הוא אזור שמתפתח מאוד בשנים האחרונות, אזור בו לא מעט אנשים רוכשים קרקעות ומבינים את הפוטנציאל הגלום בעסקאות מעין אלו. חלק מאותם רוכשים הינם רוכשים משותפים, מה שאומר שכמה אנשים רוכשים קרקע ביחד במטרה להרוויח ממנה בשלב מאוחר יותר. רכישה משותפת של קרקע היא בעלת יתרונות רבים כשהעיקרי הוא האפשרות להשקיע סכום כסף קטן ולהרוויח יפה, אך החיסרון העיקרי הוא מעצם העסקה – כמה שותפים שלכל אחד רצון שלו ושיקולים שלא וכשאין הסכמה יהיה מאוד לפתח את הקרקע ולבנות עליה.

הסכמי שיתוף – למנוע בעיות עתידיות

הסכמי שיתוף עבור בעלי קרקעות מערב חולון כמו גם בעלי קרקעות משותפים בכל מקום אחר אמורים לפתור את הבעיה. השותפים מגיעים להסכמות עוד טרם רכישת הקרקע או מיד אחרי, כך שכל אחד יודע מה אפשרי ומה לא, מה דורש הסכמה של כולם ומה לא. במסגרת הסכם השיתוף ניתן לייחד לכל אחד מהשותפים שטח שלו בתוך השטח הכולל, שטח בו הוא יוכל לעשות כראות עיניו, והוא לא יצטרך לקבל את הסכמת השותפים. במצב כזה כל אחד מהשותפים יוכל אף למשכן את חלקו או לשעבד אותו לצרכיו.

חברת פרופרטי מנהלת הסכמי שיתוף במספר פרויקטים מובילים באזור המרכז, ביניהם ח 500 במערב חולון.
למידע נוסף באשר לרישום הקרקע שבבעלותכם בהסם שיתוף ניתן לפנות בטלפון 03-5585885

מהו איחוד וחלוקה מחדש?

איחוד וחלוקה מחדש מאפשר לקחת כמה מגרשים שסמוכים האחד לשני, לאחד אותם ולחלק אותם מחדש לבעליהם. כך לדוגמא אם הרשות המקומית רוצה לנצל את הקרקע טוב יותר ולהשביח אותה ולהפריש חלק ממנה לצרכים ציבוריים, היא תוכל לעשות זאת ולכפות את האיחוד בין כל בעלי הקרקע.

בסופו של דבר רכישת קרקע לא הופכת אותה לכזו שרק בעליה יכולים להחליט מה יהיה איתה וכפי שציינו יש מקרים בהם ההחלטה על הקרקע תהיה משותפת או תתקיים על ידי גורמי מדינה.

מטרתו של הסכם השיתוף הוא ליצור מספיק כח אחזקה בקרקעות התכנית , כזה שיקנה לנו יתרון על פני האחרים ובסופו של דבר הגעה לנכס בנוי מהר יותר.

למידע נוסף – 035585885 , פרופרטי – נדלן בעיניים פקוחות.


השאר תגובה

קרקע להשקעה בחולון

ייעודי קרקע ח500 בחולון