בלוג

קניית מגרש ב ח500

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
 • שלח התראות על כתבות חדשות
ח-500 תוכנית בנייה בעתודת הקרקע האחרונה בחולון

מגרש ח 500 – פיתרון מעולה לזוגות צעירים

אחרי ההצלחה הגדולה של פרוייקט ח 300 בחולון שהיה בסוף שנות ה 90 ומשך אל העיר חולון עשרות אלפי אנשים אושרה תחילת הבנייה של מגרש ח 500 בחולון.

מידע כללי על מגרש ח 500 בחולון

אם אתם חושבים על קניית מגרש בשכונת ח-500 בחולון הנה כל הפרטים שיעזרו לכם ללמוד קצת יותר על הפרויקט. השכונה העתידית בחולון תוקם על 4,070 דונם שחלקה הצפוני גובל בשכונת ח 300 היוקרתית ששמה העדכני הפך להיות שכונת קריית אילון. כל הגוש מחולק ל 5,000 חלקות שונות שהולכים למשוך אל העיר חולון יותר מ 50,000 תושבים חדשים.

למה יש הזדמנות אדירה בקניית מגרש בשכונת ח-500 בחולון ?

היום יש הזדמנות אדירה בקניית מגרש בשכונת ח-500 בחולון בגלל שאין ספק לגבי המיקום של הפרויקט כמו שיש במקומות אחרים בארץ. כאשר קיבלת החלטה לבצע רכישה של מגרש בשכונת ח-500 בחולון אתה יודע שאתה מקבל את המיקום הטוב ביותר בעיר חולון וכבר יודע שזהו פרויקט שהוא בשלבי אישור סופיים ותוך זמן קצר הבנייה כבר תתחיל. במקומות אחרים בישראל לפעמים אנשים משקיעים הרבה מאוד כסף אבל לא יודעים מתי הפרויקט הולך להתחיל והאם זה הולך לצאת לפועל בעשור הקרוב. בפרויקט ח-500 בחולון אין ספק לגבי העניין הזה ואתה יכול להיות רגוע שתוך זמן קצר הבנייה כבר תתחיל.

קניית מגרש בשכונת ח-500 בחולון לזוגות צעירים

היום קשה מאוד לקחת משכנתא על בית שעולה מעל מיליון שקל בישראל בעיקר אם אין לכם את התמיכה של ההורים. היתרון של קניית מגרש בשכונת ח-500 בחולון הוא שאתה יכול גם עם סכום התחלתי מאוד נמוך לרכוש מגרש ולקבל זכות עתידית לדירה באחד המיקומים הכי טובים בישראל.
היתרון הגדול ביותר של פרויקט ח 500 שהופך אותו לכל כך מבוקש הוא ללא ספק לימוד מניסיון העבר והצלחתו הגדולה של פרויקט ח-300 שנמצא צמוד אל מגרש ח-500. פרויקט ח-300 שהפך להיות שכונת קריית אילון הוא אחד האזורים הכי מבוקשים בחולון ובכלל באזור המרכז והוא מושך אליו אוכלוסייה צעירה ומשפחות צעירות .

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

תגובות

2 תגובות השאר תגובה
 1. עמית שרה

  אני בעלת מגרש גוש 6735 חלקה 230

  מעוניינת למכור את המגרש
  האם אפשר דרככם וכמה אפשר לקבל עבור המגרש

  בברכה

  1. alon

   שלום עמית ותודה רבה על פנייתך.
   חברת פרופרטי עוסקת בשיווק , וייזום קרקעות בבעלות פרטית בטאבו.
   אחד מהם חל במתחם ח/500 שבדרום חולון.
   אתה מוזמן ליצור עמנו קשר ישירות למשרדי החברה בטלפון 03-5585885 או ישירות למייל
   [email protected]
   בברכה גילי לוי טל

השאר תגובה

קרקע להשקעה בחולון

ייעודי קרקע ח500 בחולון