לפגישת ייעוץ ללא התחייבות 03-5585885

כדאי לדעת תכנית ח 500 , דרום חולון

תוכנית מתאר ח-500

מכירה ורכישה של מגרשים ודירות בתוכנית מתאר ח-500  ישראל נמצאת במקום התשיעי במחירי הדירות בעולם ומחירי מגרשים ודירות בשטחיה הם מהגבוהים בעולם. על פי נתוני בנק ישראל, קרקעות המינהל במרכז הארץ רשמו עלייה של כ-60% בחמש שנים (2011-2006), כאשר מחירי דירות גדלו בשיעור גבוה מחצי ומחירי המגרשים עלו כמעט בשליש, וכך גם התשומות לבנייה התייקרו […]

פרויקט ח-500 חולון

מכירה ורכישה של מגרשים ודירות בתוכנית מתאר ח-500

 ישראל נמצאת במקום התשיעי במחירי הדירות בעולם ומחירי מגרשים ודירות בשטחיה הם מהגבוהים בעולם. על פי נתוני בנק ישראל, קרקעות המינהל במרכז הארץ רשמו עלייה של כ-60% בחמש שנים (2011-2006), כאשר מחירי דירות גדלו בשיעור גבוה מחצי ומחירי המגרשים עלו כמעט בשליש, וכך גם התשומות לבנייה התייקרו בקצב מהיר. תוכנית מתאר ח-500 מעגנת בתוכה שטחי מגורים, תעסוקה, מוסדות ציבור ושטחים פתוחים, תוך שימת לב לפיתוח תחבורה ציבורית, הפחתת זיהום האוויר וחידוש עירוני.

תוכנית מתאר ח-500 לפיתוח עתודות הקרקע האחרונה בחולון מציעה לקונים, כמו גם למוכרים אשר קיבלו או רכשו את המגרשים למטרות השקעה, הבטחות רווח המבוססות על ניסיון נדל"ן עדכני, כדוגמת שכונת ח-300 היוקרתית אשר נבנתה בסוף שנות התשעים ומניבה עלייה בהשקעת הנכסים בתחומה. יוזמי התוכנית צופים רווח במחירי המגרשים שנרכשו בתחומו של פרוייקט ח-500, על סמך התפתחותה האדירה של חולון בשנים האחרונות. רוב הבעלות על המגרשים הינה פרטית, וחלק גדול מן החלקות הינו בבעלות יורשים רבים בעלי קרקע משפחתית שנקנתה על ידי אבות המשפחה, לפני עשרות שנים. מחירי המגרשים עליהם ייבנו חלקות המגורים והתעסוקה מוצעים כיום לעיון הציבור באתרים של חברות נדל"ן ותיווך הפזורים ברחבי הארץ, וכן עוסקות הסוכנויות במציאת מוכרי החלקות אשר רוצים לקבל את התמורה להשקעה אשר אותה הם מחכים לפרוע זמן לא מועט.
השטח הבתולי העצום, המשתרע על פני כארבעת אלפי דונם, יוליד עיר משגשת ומפותחת, הקוראת לעשרות אלפי תושבים להשקיע במחירי המגרשים והדירות המוצעים על הקרקע המשמעותית האחרונה במרכז הארץ.

מתעניין בפרויקט ח500 , דרום חולון?

לייעוץ באשר לרכישת קרקע בהליך שינוי ייעוד בתכנית ח500 - מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות

דפי מידע תכניות ח-500 דרום חולון

עתודת הקרקע  האחרונה בחולון - תכנית ח-500.

התכנית משתרעת על פני שטח של כ-4,000 דונמים, וגובלת בצפון בשכונת ח-300 וימית 2000, בדרום בראשון לציון - אזור קניון הזהב, במערב בשכונת קרית אילון ובמזרח בכביש 4.

התכנית תכלול 13,700 יחידות דיור , פארק של לפחות 1,000 דונם, שטחים סחירים אחרים (תעסוקה ומסחר) ושטחי ציבור.

לנוחיותכם , רכזנו עבורכם את דפי מידע הנוגעים לתכנית כפי שמפורסמים באתר חולון ואתר משרד הפנים.