קרקע להשקעה בחולון

מפת ח-500 הפרוייקט הענק בחולון

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
  • שלח התראות על כתבות חדשות
ח-500 תוכנית בנייה בעתודת הקרקע האחרונה בחולון

מפת ח-500 הפרוייקט הענק בחולון

חלקו הגדול של הפרוייקט, כעולה ממפת  ח-500, יבנה בשטח החולות בדרומה של העיר חולון, באיזור בתולי מבנייה עירונית. על פי מפה ייעודית לתכנון הבנייה באיזור, שטחה של השכונה ישתרע על פני 4,081 דונם הכוללים 930 אלף מ"ר של שטחי תעסוקה, מתוכם בנייני ציבור בשטח של כ־175 אלף מ"ר, ו-400 דונם המיועדים לשטח הפארק הגדול, אשר ייבנה בראיה ירוקה לשמירה על הטבעיות של איזור הדיונות במפת חולון ובכך שימורו של נוף ישראלי ייחודי.

אתר הבית של עיריית חולון מציג לציבור תוכנית מפורטת של מפת ח-500, בחקירת השכונה וסיוע לקונה הפוטנציאלי באימוץ הפרוייקט לבית או לעסק. התוכנית הצפויה למשוך כ-50 אלף תושבים ובה יבנו כ-13,000 דירות, במגדלים בני כ-20 קומות ומבנים צמודי קרקע. ההחלטה של הקונים לעבור לפרוייקט ח-500 תלווה בחקירה טבעית של מיקום הנכס במפה בהקשר הסביבתי שלו, מרכזיותו וגישתו הנוחה לצירים המרכזיים אשר יחברוהו למרכז הארץ בקלות.

מפה עדכנית של הפרוייקט מאפשרת לאמוד את גבולותיו של שטחו ומיקומו המרכזי, התחום בכבישים וערים שכנות בעלות גישה מהירה ונוחה אל השכונה ומחוצה לה. בנוסף לנתיבי תחבורה מרכזיים על מפת ח-500, תושבי השכונה ובעלי העסקים יוכלו להיעזר בתחנת הרכבת הסמוכה ברח' וולפסון בעיר הנמצא כק"מ בלבד צפונית לפרוייקט.

חלקה המזרחי של מפת ח-500 הינו איזור החולות הגדול של חולון והוא תחום בכביש מס' 4; מערב השכונה תחום בנתיבי איילון (כביש 20); גבולה הדרומי הינו עם ראשון לציון, ובו אזורים ייעודיים לתעשייה ומגורים; ולבסוף, מצפון גובלת מפת ח-500 עם שכונת ח-300 היוקרתית אשר הוקמה ומשגשגת בשנים האחרונות, וכך גם לשדרות ירושלים, "ימית 2000", קריית שרת, רח' מפרץ שלמה ורח' משה דיין, המקרבים את השכונה אל מרכז המפה העירונית של חולון. 

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

קרקע להשקעה בחולון

ייעודי קרקע ח500 בחולון