קרקע להשקעה בחולון

קניית קרקע חקלאית – מגורים במסגרת פרויקט ח 500 חולון

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

גוש דן הוא אזור המגורים המבוקש ביותר במרכז הארץ הוא כולל את האזור העירוני של העיר תל אביב והערים סביב לה, וככזה הוא גם יעד מעודף להשקעות בנדל"ן.

אז מה כל כך מיוחד בגוש דן? הקרבה אל חוף הים, מרכזי הבילוי בכל פינה , תל אביב שהיא עיר ללא הפסקה , אופציות תעסוקה רבות, והאופי המיוחד רבגוני של האיזור כל זה בשילוב עם נגישות גבוהה , הופכים את גוש דן ל"פריים לוקישיין" של המדינה, ועתודות קרקע אחרונות כמו פרויקט ח 500 בחולון , להשקעות הנדל"ן המבוקשות ביותר בקרב משקיעים בישראל ומחוצה לה.

פרויקט ח 500 חולון מציע רכישה של קרקעות חקלאיות ומגרשים, במחירים אטרקטיביים במטרה להקים שכונת מגורים עתידנית ואיכותית, שתכלול בתים פרטיים, רבי קומות ושטחי מסחר ותעסוקה.  כל זה בשולי פארק ענק של יותר מ-1000 דונם! וכל זאת ברוח הבנייה הירוקה והמודרנית שרוצה לכלול יותר שטחים פתוחים של טבע ובנייה גבוה יותר , במטרה אחת: איכות חיים טובה יותר לתושבים.

יתרונות נוספים לפרויקט ח 500 חולון

  • מיקום – פרויקט ח 500 חולון ממוקם באזור אסטרטגי בדרום חולון , בדרום פרויקט ח 500 בעיר ראשון לציון , קניון הזהב , במזרח הפרויקט כבי 4 ובמערבו העיר בת ים ,  דרך נתיבי איילון – המרחק מהפרויקט לחוף הבת ים עומד על דקות ספורות בלבד.   לבת ים אין יותר שטחים לפיתוח בדומה לחולון , ולחולון נותר אחד , עקרי ומשמעתי בשטח של כ-4,000 דנום – פרויקט ח-500!
    אופי האוכלוסייה – היום חולון שמה לעצמה דגש למצב את שמה כ"עיר הילדים" , עם "דני סיפור" ירוקים  בכל פינה , ומוסדות תרבות נפתחים בפטריות אחרי הגשם. פרויקט ח 500 חולון מתוכנן להמשיך קו זה ולהביא לעיר אוכלוסייה מגוונת ואיכותית אל מתחם המתחם החדש שיבנה על הפארק.  הפרויקט יכלול סך הכל כ-13,700 יחידות דיור , דירות קטנות וגדולות, מרכזי מסחר ותעסוקה. כך שהאוכלוסייה תהיה מורכבת גם מסטודנטים, גם מזוגות צעירים וגם ממשפחות בוגרות יותר , כאלו אשר רכשו את הנכסים עוד עשור לפני שהחלה הבנייה בפרויקט.
  • מחיר – המחירים של קרקע חקלאית לרכישה הם זולים בצורה משמעותית ממחירים של פרויקטי נדל"ן גמורים (למשל דירה גמורה עולה הרבה יותר מדירה מקבלן, שעולה יותר מקרקע זמינה לבניה שעולה יותר מקרקע חקלאית להשקעה).  רכישה של קרקע חקלאית, במסגרת פרויקט שנמצא כבר בהליך שינוי ייעוד, מציעה לנו מחיר סביר על הקרקע , לא מחיר של נכס בנוי , אך גם לא מחיר של קרקע חקלאית ללא תכנון. מכיוון שהפוטנציאל עוד לפנינו כך גם הקפיצות הגדולות במחיר = תשואה גבוהה.  – יש לזכור כי המחירים נמצאים בעלייה מתמדת, כמו הביקוש לגור באיזור גוש דן, מה שמעלה את הסיכוי לתשואה גבוהה מהקרקע בעתיד.
  • נגישות – ידוע לכל שבאזור המרכז ישנה בעיה קשה של פקקים ולכן הנגישות למתחם הינו נושא כל כך מרכזי  וחשוב. מיקום הפרויקט בסמוך לצירים מרכזיים כגון כביש 4 במזרח ודרך נתיבי איילון במערב מעניקים אפשרויות גישה קלות ומהירות למתחם, בנוסף , חדשות טובות! לאחרונה הודיעו שחלק מתכנון הקמת הרכבת הקלה יתווספו 2 תחנות רכבת לפרויקט ח 500 , תחנה אחת בצידו המזרחי והשנייה בצידו המערבי , כך שגם לפרטיים שאינם בעלי רישיון נהיגה , הגישה לפרויקט וממנו תהיה נוחה ופשוטה.
שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

קרקע להשקעה בחולון

ייעודי קרקע ח500 בחולון