כללי

הפתרון בפרויקט ח-500 למחסור בעתודת הקרקע

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

העיר חולון הנה אחד היעדים המבוקשים ביותר למגורים בשנים האחרונות, במיקום מרכזי, דקות נסיעה מתל אביב ובת ים , מספר דקות מחוף הים , צירים ראשיים ורכבת קלה, וכמובן בקרוב גם שכונה חדשה על פארק ענק של 1,000 דונם בדרומה – ח-500.

ניהול נכון של העירייה ע"י ראש העיר, מוטי ששון, טיפול נכון בתשתיות עירוניות , יחס נאה לתושבים כל זאת ועוד מעניקים מעניקים לתושבי העיר והמתארחים בה איכות חיים גבוהה.

הבעיה בחולון, והפתרון 

אחת הבעיות הקשות שסובלת ממנה העיר היא מחסור גדול בעתודות של קרקעות זמינות לבנייה , בעבר היו הרבה מקומות בהן ניתן לבנות , ביניהם תכנית ח-300 שהפכה לשכונת ח-300, והיום הצטרפה אליה גם תכנית ח-370 ( נמצאת בבנייה), אך כמעט ולא נותרו לעיר חולון עתודות קרקע ומגרשים זמינים לבנייה.

שטח אחד גדול נותר , של 4,000 דונמים בדרומה , עליו חלה תכנית ח-500 , פרויקט ח-500 למעשה יוקם כשכונה סובבת פארק (גודל הפארק: 1,000 דונם)על עתודת הקרקע האחרונה של העיר.

הפרויקט הגדול יקל על מצוקת הדיור מכיוון שצפויים בו להבנות לאורך הזמן  למעלה מ-13,000 יחידות דיור , זו כמות לא מבוטלת של משפחות צעירות , אנשי מקצוע ובעלי עסקים ויגיעו להתגורר בבניינים החדשים ממש על פארק החולות. בנוסף אליהם אנשי עסקים אשר ימלאו את הנכסים המוקצים בתכנית החדשה בתעשייה ומסחר.

פרויקט ח-500 בהחלט יתרום לפתרון מצוקת הדיור באזור המרכז.

 

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

כתבות נוספות