קרקע להשקעה בחולון

הצלחתה הצפויה של תוכנית ח 500

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

ח 500 תוכנית העתיד של העיר חולון

כעשרת אלפי בעלים פרטיים של המגרשים בחולון, בשטחו של פרוייקט ח 500 היוצא כיום לדרך עם תקוות לרווחיות מקסימלית, יוכלו ליהנות ממימוש השקעתם אשר עמדה ללא תנועה עשרות שנים, מימי קום המדינה. רבים רכשו מגרשים בחולון במתחם ח 500 להשקעה, שכן הבינו את הפוטנציאל האדיר של המקום, בעיר השניה בגודלה במחוז תל אביב. שטחה של התוכנית הוא כ-4,080 דונמים מחולק לכ־5,000 חלקות השייכות ליותר מ-10,000 בעלים פרטיים של המגרשים הללו בחולון. תוכנית ח 500 כוללת את עתודות הקרקע האחרונות בעיר חולון, וצפויה למשוך אליה כ-50 אלף תושבים.

התקוות של הבעלים נתלות באופציה גריפת רווחים יפים מן המגרשים בחולון שנקנו, שלמרות איסורים קודמים, בין היתר על סמך רעש מטוסים מנמל התעופה בן גוריון ומאבקו של המשרד לאיכות הסביבה על שימור אוכלוסיית בעלי החיים באיזור והקרקע הבתולית המדהימה של הדיונות הייחודיות, יוכלו לבוא לידי מימוש עם אישור הפרוייקט בחודש אוגוסט 2011 על ידי כל הגורמים המוסמכים.

רכישה של קרקעות בתוליות הינה השקעה אשר רווחיותה אינה מובטחת שכן מגרשים חקלאיים עלולים לעמוד זמן בלתי מוגבל עד אשר תתקבל החלטה להפשרתה של הקרקע, או במקרים מסויימים הדבר יכול אף לא לקרות כלל, ולכן השקעות מסוג זה מתאימות בעיקר למשקיעים עם נזילות גבוהה. המגרשים בחולון העומדים להפשרה עם תוכנית ח 500 עמדו ללא שום התערבות למעלה משבעה עשורים, יכולים הבעלים להתחיל בתהליך לקבלת התמורה המיוחלת.

לאור הצלחת תוכנית המתאר הקודמת (ח-300, או בשמה "שכונת קריית אלון" היוקרתית), אשר תוצאותיה מראים עליה של כ-15% במחירי הדירות בשכונה בשנים האחרונות, ולאור העובדה כי מחירי הדירות בחולון נמצאים בנסיקה ובעלייה הגבוהה פי שניים מהממוצע הארצי, ההשקעה במגרשים בחולון תחת תוכנית המתאר, תניב רווחים יפים.

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

כתבות נוספות