כללי

ח – 500, בזכות המיקום, הנגישות והפיתוח העתידי

חולון כבר מזמן הפכה להיות האופציה המועדפת לזוגות צעירים מתל אביב וגבעתיים המעוניינים לנהל חיי משפחה פוריים ושלווים, מבלי לוותר על חווית המגורים במרכז הארץ, מוקדי הבילוי בתל אביב, וכמובן מקומות התעסוקה במרכז.

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

עבור רבים מתושבי המרכז, תכנית הפיתוח של שכונת ח – 500 מהווה הבטחה לנכס נדל"ני שנהנה מכל העולמות:

  • מיקום ח – 500 בעיר חולון יאפשר לתושביה ליהנות מגישה מהירה לכל הצירים העירוניים והבין עירוניים בחולון, כמו גם מגישה לכביש מספר 4 לתל אביב ואשדוד, נתיבי איילון וכביש מספר 431.
  • השכונה העתידית תקום בחלק הדרומי של העיר ותאפשר גישה למוקדי התעסוקה, מרכזי הקניות ומוקדי הבילוי בעיר חולון, כמו גם בעיר ראשון לציון.
  • ציר הרכבת הקלה המתוכנן לעבור בעיר חולון, אמור לעבור בשכונה ולספק לתושבים שם גישה מהירה לכל גוש דן.
  • העיר חולון מהווה השראה לתרבות עירונית במדינת ישראל למעלה מעשור. הפיתוח המואץ בעיר, תשתיות החינוך, הפנאי והשירותים לאזרח מהווים דוגמא ומופת לערים בישראל ובעולם. תושבי ח- 500 יוכלו ליהנות מהתשתיות העירוניות האלה, מבלי לוותר על מגורים בשכונה חדשה, צעירה ומתפתחת.

הדיירים החדשים בשכונה: צעירים, משכילים, מצליחים

חולון כבר מזמן הפכה להיות האופציה המועדפת לזוגות צעירים מתל אביב וגבעתיים המעוניינים לנהל חיי משפחה פוריים ושלווים, מבלי לוותר על חווית המגורים במרכז הארץ, מוקדי הבילוי בתל אביב, וכמובן מקומות התעסוקה במרכז. בשל מיקומה הגיאוגרפי, הגישה אל ומח – 500 תאפשר למשפחות הצעירות האלה להמשיך בשגרת חייהם וליהנות מדרכים פתוחות לתל אביב ולשאר הארץ, וזאת מבלי לעבור בעיר חולון בדרך לעבודה או לבילוי

איך ליהנות כבר היום מהעתיד של חולון?

חברת פרופרטי מציעה ללקוחותיה קרקעות בשכונת ח – 500, כדי לאפשר להם ליהנות כבר היום מהפוטנציאל של השכונה. בחברה מדגישים כי הקרקע נמצאת כבר היום בתהליכים מתקדמים של קבלת תוקף על ידי הוועדה הארצית לתכנון ובנייה. עם השלמת תהליך זה, ההערכות המקובלות בשוק מצביעות על השבחת ערך הקרקע בשיעור של 50-90% מערכה הנוכחי.

בחברה מדגישים כי הדרך להשקעה בשכונה, כמו בכל השקעה בקרקעות חקלאיות, עוברת דרך ביצוע מחקר מעמיק, הכולל ביקור פיזי בשכונה, התעדכנות בסטטוס של התכנית בעיריית חולון וברשות מקרקעי ישראל וכמובן, חישוב מדויק של העלות הכוללת לעסקה, כמו גם עלות למ"ר.

בחברה מדגישים כי: "הליווי הצמוד, כמו גם השקיפות שלנו מבדלת אותנו משאר המשווקים. אנו מאמינים כי אלה, לצד האטרקטיביות של ח – 500, הם הכלי השיווקי הטוב ביותר שניתן להציע"

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

כתבות נוספות