קרקע להשקעה בחולון

ח-500 מגרשים למכירה

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

מגרשים למכירה בתוכנית הענק ח-500

מכירה של השטחים המושקעים ניתנת למימוש מיידי עם הנעת תוכנית המתאר ח-500 בימים אלה, לשמחתם של בעלי הקרקעות שמזה עשרות שנים לא יכלו לממש את זכויותיהם על הקרקע שבבעלותם, כאשר כל בעל קרקע מחזיק בממוצע מגרשים בגודל של כ-300 מ"ר.

בעוד שהתוכנית נמצאת בעיצומו של תהליך הפשרת הקרקעות, התחרות בשוק הנדל"ן הישראלי גדולה, וההחלטה על רכישת מגרשים בסכומים גדולים תיעשה לאחר מחקר מעמיק של השוק, שכן הרווח המוטל על הכף מבטיח להיות מפתה ביותר. נוסף על כך ששטחי הדירות המוצעות למכירה הינן השקעה מצויינת למגורים, רכישה ומכירה של מגרשים בתוכנית ח-500 תוכל להניב רווח יפה תודות להפשרת הקרקעות אותה מקדמת כיום מדינת ישראל בכדי למתן את העלייה החדה של מחירי הנדל"ן בארץ, עם קצב עליית המחירים מהגבוהים ביותר בעולם.

המגרשים על השטחים החקלאיים המיועדים להפשרה בתוכנית, הינם בבעלותם של כעשר אלף תושבים, אשר מחפשים היום את הדרך הטובה ביותר לממש את השקעתם. מגרשים אלה נרכשו על פני עשרות שנים, וכיום יכולים הבעלים להרוויח. האיזורים המופשרים מיועדים לבניית סוגים שונים של פרויקטים: איזורי מסחר ומגורים בבניה רוויה וכן פארק בדגש על איכות סביבה ירוקה שלא יכלול תכנון עירוני או התערבות כלשהי במטרה לשמר את הנוף הטבעי. מגרשים ייעודיים אלה נמצאים בשלב זה תחת משאים ומתנים בין לקוחות פוטנציאליים, חברות התיווך, ומן הצד השני, המוכרים השונים הבאים לממש סוף כל סוף את השקעתם הישנה בימים אלה.

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

כתבות נוספות