קרקע להשקעה בחולון

תוכנית מתאר ח-500

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

מכירה ורכישה של מגרשים ודירות בתוכנית מתאר ח-500

 ישראל נמצאת במקום התשיעי במחירי הדירות בעולם ומחירי מגרשים ודירות בשטחיה הם מהגבוהים בעולם. על פי נתוני בנק ישראל, קרקעות המינהל במרכז הארץ רשמו עלייה של כ-60% בחמש שנים (2011-2006), כאשר מחירי דירות גדלו בשיעור גבוה מחצי ומחירי המגרשים עלו כמעט בשליש, וכך גם התשומות לבנייה התייקרו בקצב מהיר. תוכנית מתאר ח-500 מעגנת בתוכה שטחי מגורים, תעסוקה, מוסדות ציבור ושטחים פתוחים, תוך שימת לב לפיתוח תחבורה ציבורית, הפחתת זיהום האוויר וחידוש עירוני.

תוכנית מתאר ח-500 לפיתוח עתודות הקרקע האחרונה בחולון מציעה לקונים, כמו גם למוכרים אשר קיבלו או רכשו את המגרשים למטרות השקעה, הבטחות רווח המבוססות על ניסיון נדל"ן עדכני, כדוגמת שכונת ח-300 היוקרתית אשר נבנתה בסוף שנות התשעים ומניבה עלייה בהשקעת הנכסים בתחומה. יוזמי התוכנית צופים רווח במחירי המגרשים שנרכשו בתחומו של פרוייקט ח-500, על סמך התפתחותה האדירה של חולון בשנים האחרונות. רוב הבעלות על המגרשים הינה פרטית, וחלק גדול מן החלקות הינו בבעלות יורשים רבים בעלי קרקע משפחתית שנקנתה על ידי אבות המשפחה, לפני עשרות שנים. מחירי המגרשים עליהם ייבנו חלקות המגורים והתעסוקה מוצעים כיום לעיון הציבור באתרים של חברות נדל"ן ותיווך הפזורים ברחבי הארץ, וכן עוסקות הסוכנויות במציאת מוכרי החלקות אשר רוצים לקבל את התמורה להשקעה אשר אותה הם מחכים לפרוע זמן לא מועט.
השטח הבתולי העצום, המשתרע על פני כארבעת אלפי דונם, יוליד עיר משגשת ומפותחת, הקוראת לעשרות אלפי תושבים להשקיע במחירי המגרשים והדירות המוצעים על הקרקע המשמעותית האחרונה במרכז הארץ.

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

כתבות נוספות