קרקע להשקעה בחולון

נגישות פרויקט ח-500 למרכזי בילוי ומסחר בחולון

פרויקט ח-500 בחולון הינו אחד הפרויקטים המובילים והמרשימים ביותר באזור גוש דן. הפרויקט הולך ומתפתח בדרום חולון , על עתודת הקרקע הגדולה האחרונה והמשמעותית ביותר של העיר.

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

 

אז מה כל כך מיוחד בפרויקט ח-500?

מה שמייחד את הפרויקט זה כמובן המיקום שלו, עתודת הקרקע האחרונה של העיר, מתוכננות בפרויקט כ13,700 יח"ד, על כלל הקרקע ולא רק על חלקה  (כמו שרואים בפרויקטים אחרים), זה היצע הנכסים האחרון של העיר חולון.

מה גם, שבגלל מיקומו של הפרויקט , בגבולות הערים ראשון לציון (ליד קניון הזהב) , בת ים  (קרית מיכה) , לפרויקט יתרון גדול בקרבה לאזורי בילוי ומסחר, מה שיעצים את דירוגה של העיר חולון כעיר מודרנית , תוססת וצעירה.

 

פרויקט ח-500 בחולון הינו אחד הפרויקטים המובילים והמרשימים ביותר באזור גוש דן.

הפרויקט הולך ומתפתח בדרום חולון , על עתודת הקרקע הגדולה האחרונה והמשמעותית ביותר של העיר.

 

יתרונות הנגישות של פרויקט ח-500

מיקום הפרויקט הוא על קרקע הממוקמת ב"פריים לוקישיין" במרכז הארץ. כיום  ניתן לרכוש בפרויקט ח-500 של חברת פרופרטי יחידת קרקע שעליה תיבנה יחידת דיור וכל זה במיקום מרכזי ובמרחק קצר מחוף הים של בת ים (חמישה ק"מ  מחוך בת ים – מספר דקות נסיעה).

מתחם הפרויקט בצידו המזרחי הינו כביש מספר 4, נתיב תחבורה מרכזי וחשוב באזור המרכז, בצידו המערבי דרך נתיבי איילון  – שני אלו יחדיו נותנים לפרויקט יתרון גדול מאוד בגישה לצירים ראשיים ויחסוך זמן רב בעמידה בפקקים מיותרים רק כניסיון לצאת מהעיר.

למשל, דרך נתיבי איילון ניתן להגיע בתוך מספר דקות למרכז שרונה המפורסם בתל אביב, מרכז עזריאלי, אזורים אלו מהווים מרכזי בילוי בקנה מידה מחוזי ולאומי.

מדרום למתחם הפרויקט  – העיר ראשון לציון, שכונת מגורים וקניון הזהב.

מעבר למיקום, מתוכננת במקום בנייה מסיבית של תשתיות וכבישים שיהפכו את המקום לנוח מאוד ולא נגוע בפקקי תנועה מתמידים, כפי שקורה כיום בכל הערים במרכז הארץ ; בין היתר כחלק מתחנות הרכבת הקלה מתוכננות שתי תחנות באזור פרויקט, אחת בצידה המזרחי ואחת בצידה המערבי.

govmap-7

האפשרויות לרכישת נכסים וקרקעות בפרויקט

נכון להיום מוצעות ע"י חברת פרופרטי בפרויקט ח-500 למכירה קרקעות במחירים הנחשבים אטרקטיביים במיוחד ביחס לשוק, במיוחד כשאר אנחנו משקללים את היקף הפרויקט והתקדמותו.

פרויקט ח-500 שצפוי להעלות את איכות החיים של בעלי הנכסים בשכונה החדשה על הפארק של ח-500 וגם לתושבי העיר חולון שיזכו לריאה ירוקה חדשה בדרום העיר.

גם למי שמחפש נכסים מניבים בעלי פוטנציאל הכנסה גבוהה מתעניין במתחם ח-500 להשקעה שכן , בין השנים 2010 ל-2015 המחירים במתחם עלו בממוצע ביותר מ-200% (ע"פ רשות המיסים , מידע נדל"ן דיווח עסקאות אחרונות). מעבר לעליות המחירים שכבר הוזכרו, צפוי ביקוש רב גם לנכסים בשכירות.

סטטוס אחרון של התכנית: נמצאת בהכנת מסמכים למתן תוקף.

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

כתבות נוספות