מערב בחולון

נקודת מפנה בעיר חולון – ח500 אושרה!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

נקודת מפנה בעיר חולון – עתודת הקרקע הפנויה האחרונה במערב חולון – אושרה!

אם אתם מחפשים להשקיע את כספכם בנדל"ן בחוכמה, ח500 חייבת לעניין אתכם. מערב חולון הופכת בקרוב להיות פנינת חן עם שכונה חדשה שעומדת לקום בה, שכונה שנמצאת קילומטרים ספורים מתל אביב, קרובה לצירים ראשיים ופארק ענק במרכזה, הביקוש ליחידות בפרוייקט  עולה מאז ההודעה על מתן התוקף, מה שברור היום יותר מתמיד ועכשיו יש כבר בשורות טובות במיוחד – תוכנית ח500 אושרה!

למה נועדה התוכנית?

התוכנית נועדה להרחיב את העיר משמעותית ולאפשר את פיתוח מרקם העיר חולון על עתודת הקרקע הגדולה והמשמעותית ביותר בעיר. התוכנית כוללת פירוט על פיתוח דרומה של העיר ושילוב שלה בתוכנית הכוללת של העיר חולון, בשביל לחזק עוד יותר את העיר. ישנו תכנון מתארי של פארק עירוני ושל מתקני ספורט, של בנייני ציבור ושל שטחים עירוניים, וכמובן של אזורי מסחר ותעסוקה ושל מתחמי מגורים. פרוייקט ח500 הוא הזדמנות שלא נקרית בדרכו של כל אחד כל יום ואם אתם מתעניינים אתם חייבים לשמוע עוד על הפרוייקט לפני שתפספסו אותו.

אישור התוכנית

באפריל 2017 משרד הפנים אישר שכל התנאים מולאו על מנת לקבל את האישור על התוכנית. אם אתם חושבים לקנות קרקע בפרוייקט זה בדיוק הזמן לעשות את זה מכיוון שהעלויות יהיו גבוהות הרבה יותר לאחר מתן התוקף מכיוון שאז כבר תהיה עליית ערך של הקרקע ומי שיהיה מעוניין לקנות אז יקנה כבר בשווי החדש. בתחילת ינואר 2018 התקבל אישור סופי של התוכנית.

פרוייקט ח500 הוא אחד הפרוייקטים המסקרנים ביותר באזור המרכז, פרוייקט שרץ כבר כמה שנים ויותר ויותר מצטרפים אליו ורוכשים בו חלק, בכדי ליהנות מעליית שווי גדולה שצפויה ככל שיעבור הזמן.

אם אתם כבר בעלי קרקע בתכנית ח500, אם רכשתם או קבלתם בירושה או בכל דרך אחרת, דעו עכשיו זה הזמן להתאגד.
לפרטים נוספים באשר למימוש הזכויות צרו קשר עוד היום 03-5585885

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

כתבות נוספות

ברוכים הבאים לאתר פרויקט ח/500 - בחולון

לקוח יקר,

ברוך הבא לאתר פרופרטי – פרויקט ח/500 בחולון, שכונת הפארק.

ההשקעות המוצגות באתר זה הינן השקעות בקרקע.

יש לזכור שהשקעה בקרקע היא אמנם השקעה בעלת פוטנציאל לתשואה גבוהה במיוחד מועד מימוש ההשקעה המוערך ע"י השמאי בתקן 22 אינו ודאי וייתכנו שינויים במועד המימוש.

השקעה בקרקע אינה מתאימה לכל אדם, ולכל תיק השקעות ומתאימה בעיקר לאלו שיש להם הון נזיל ונכס אחד בבעלותם.

אנחנו בפרופרטי דוגלים בשקיפות מלאה של המידע – בעיניים פקוחות – ועומדים לרשותכם בכל שאלה שתעלה לאורך הדרך.